
- Fluffy Omelettes 4 products
- Burgers 4 products
- Country Style Breakfast 1 products
- Eggs Any Style 4 products
- French Toast 3 products
- Pancakes 4 products
- Sandwiches 6 products
- Skillets 4 products
- Triple Deckers 5 products
- Waffles 0 products
- Side Orders 9 products
- Beverages 12 products
-
Denver
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
-
Ham and Cheese
- Regular price
- $9.59
- Regular price
-
- Sale price
- $9.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.59
- Regular price
-
- Sale price
- $9.59
- Unit price
- per
-
Meat Lover's
- Regular price
- $11.99
- Regular price
-
- Sale price
- $11.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.99
- Regular price
-
- Sale price
- $11.99
- Unit price
- per
-
Cheese Omelettes
- Regular price
- $8.29
- Regular price
-
- Sale price
- $8.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.29
- Regular price
-
- Sale price
- $8.29
- Unit price
- per
-
Cheeseburger
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
-
Patty Melt
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
-
Hickory Burger
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
-
Hamburger
- Regular price
- $9.59
- Regular price
-
- Sale price
- $9.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.59
- Regular price
-
- Sale price
- $9.59
- Unit price
- per
-
Country Style Breakfast
- Regular price
- $7.29
- Regular price
-
- Sale price
- $7.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.29
- Regular price
-
- Sale price
- $7.29
- Unit price
- per
-
Two Eggs Any Style
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
-
Three Eggs any style
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
-
Eggs Any Style (2) with Corned Beef Hash
- Regular price
- $8.24
- Regular price
-
- Sale price
- $8.24
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.24
- Regular price
-
- Sale price
- $8.24
- Unit price
- per
-
Eggs any style (3) with Corned Beef Hash
- Regular price
- $8.74
- Regular price
-
- Sale price
- $8.74
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.74
- Regular price
-
- Sale price
- $8.74
- Unit price
- per
-
Stuffed French Toast
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.99
- Regular price
-
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
-
Anna's French Toast
- Regular price
- $8.29
- Regular price
-
- Sale price
- $8.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.29
- Regular price
-
- Sale price
- $8.29
- Unit price
- per
-
Crunchy French Toast
- Regular price
- $7.29
- Regular price
-
- Sale price
- $7.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.29
- Regular price
-
- Sale price
- $7.29
- Unit price
- per
-
Short Stack (3)
- Regular price
- $5.29
- Regular price
-
- Sale price
- $5.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.29
- Regular price
-
- Sale price
- $5.29
- Unit price
- per
-
Strawberry Pancakes (4)
- Regular price
- $8.59
- Regular price
-
- Sale price
- $8.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.59
- Regular price
-
- Sale price
- $8.59
- Unit price
- per
-
Blueberry Pancakes (4)
- Regular price
- $8.59
- Regular price
-
- Sale price
- $8.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.59
- Regular price
-
- Sale price
- $8.59
- Unit price
- per
-
Pecan Pancakes (4)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
-
Monte Cristo
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
-
French Dip
- Regular price
- $10.59
- Regular price
-
- Sale price
- $10.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.59
- Regular price
-
- Sale price
- $10.59
- Unit price
- per
-
Gyro on Pita
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
-
Grilled Chicken Breast
- Regular price
- $10.59
- Regular price
-
- Sale price
- $10.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.59
- Regular price
-
- Sale price
- $10.59
- Unit price
- per
-
Philadelphia Beef
- Regular price
- $10.59
- Regular price
-
- Sale price
- $10.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.59
- Regular price
-
- Sale price
- $10.59
- Unit price
- per
-
Chicken Cordon Bleu Panini
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
-
Gypsy
- Regular price
- $9.29
- Regular price
-
- Sale price
- $9.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.29
- Regular price
-
- Sale price
- $9.29
- Unit price
- per
-
Corned Beef Hash Skillet
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
-
Country Fried Steak
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.29
- Regular price
-
- Sale price
- $10.29
- Unit price
- per
-
Hobo
- Regular price
- $8.29
- Regular price
-
- Sale price
- $8.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.29
- Regular price
-
- Sale price
- $8.29
- Unit price
- per
-
Turkey Club
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
-
Reuben
- Regular price
- $8.95
- Regular price
-
- Sale price
- $8.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.95
- Regular price
-
- Sale price
- $8.95
- Unit price
- per
-
BLT Club
- Regular price
- $7.95
- Regular price
-
- Sale price
- $7.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.95
- Regular price
-
- Sale price
- $7.95
- Unit price
- per
-
Club House
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
-
Ham and Cheese Club
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
Bacon
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
-
Biscuits and Country Gravy
- Regular price
- $5.29
- Regular price
-
- Sale price
- $5.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.29
- Regular price
-
- Sale price
- $5.29
- Unit price
- per
-
Hash Browns
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
-
Sausage Links
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
-
Buttermilk Pancakes
- Regular price
- $3.29
- Regular price
-
- Sale price
- $3.29
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.29
- Regular price
-
- Sale price
- $3.29
- Unit price
- per
-
Corned Beef Hash
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
-
French Fries
- Regular price
- $2.59
- Regular price
-
- Sale price
- $2.59
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.59
- Regular price
-
- Sale price
- $2.59
- Unit price
- per
-
Patties
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
-
Bowl Of Soup
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
-
Orange Juice
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
-
Pineapple Juice
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
-
Diet Coke
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Apple Juice
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.79
- Regular price
-
- Sale price
- $2.79
- Unit price
- per
-
Lemonade
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Cherry Coke
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Fresh Ground Coffee
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Iced Tea
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Sprite
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Root Beer
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Orange
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
-
Coke
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per